Iulia Țîru
„Mă specializez în diagnosticarea și tratamentul tulburărilor mintale oferind terapie medicamentoasă personalizată, consiliere și suport pentru reglare emoțională și comportamentală.”
„Mă specializez în diagnosticarea și tratamentul tulburărilor mintale oferind terapie medicamentoasă personalizată, consiliere și suport pentru reglare emoțională și comportamentală.”
„Numele meu este Mihnea. Ofer clienților mei servicii psihologice fundamentate științific, căutând să creez un mediu confidențial, plin de încredere, respect și empatie în care fiecare beneficiar să-și exploreze și să-și dezvolte resursele interioare.”
„Doresc să vă susțin și să vă îndrum cu resursele necesare pentru a vă atinge obiectivele și a depăși provocările într-un mediu confidențial și sigur. Îmi propun să vă însoțesc în călătoria spre o bunăstare mentală și emoțională prin soluții durabile.”