Iulia-Maria Andriucă
„Abordarea mea terapeutică este centrată pe persoană, adaptată nevoilor și valorilor individuale. Fiecare individ este unic, iar terapia ar trebui să reflecte acest aspect. Cred foarte mult în cooperare și în munca de echipă în procesul terapeutic. Mergem pe acest drum împreună.”